facebook
logo

KOMUNIKAT

Zajęcia odpłatne prowadzimy obecnie wyłącznie przez Internet.

Więcej na temat zajęć online. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zgodzili się na przeprowadzenie zajęć na odległość. Przepraszamy za wszystkie niedogodności. W przyszłość patrzymy optymistycznie, gdyż rząd zapowiedział, że we wrześniu edukacja rusza w formie stacjonarnej. Będziemy publikować na bieżąco wszystkie informacje dotyczące łagodzenia restrykcji.

Stopniowo ruszamy z kursami współfinansowanymi z Unii Europejskiej. Jest to możliwe zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju dla organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów. Drzwi do ŁDK pozostają jednak nadal zamknięte. Trzeba pukać, aby ochrona budynku wpuściła. 

Wejście uczestników jest możliwe po spełnieniu warunków:

  • zakrycie ust i nosa,
  • ustnej deklaracji, że osoba, przyszła uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez EuroDialog,
  • podpisaniu listy obecności na recepcji,
  • naklejeniu na odzież naklejki z naszym logo.

Zajęcia odmrażamy stopniowo poczynając od grup, którym pozostało jak najmniej godzin do końca kursów. Organizujemy także egzaminy. Niektóre grupy rozpoczną zajęcia jeszcze w lipcu, inne w sierpniu, a pozostałe we wrześniu.

Zajęcia prowadzimy w salach poczynając od:

  • 313 (120 m. kw.)
  • 308 (80 m. kw.)
  • na końcu uruchamiamy sale 401-407 (od 25 do 30 m. kw.)

W salach 313 i 308 znajdują się stoły. W salach 401-407 nie ma stołów, rozstawiamy krzesła jak najdalej od siebie.

Z uwagi na długą przerwę zaczynamy od gruntownego powtórzenia programu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem e-mail: eurodialog@eurodialog.pl oraz pod telefonami: 42 633 59 20 lub  531 022 422. W lipcu będzie można nas odwiedzać od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Należy powiedzieć ochronie, że zmierzacie do EuroDialogu.